Likvidácia ploštíc v bytoch: Na čo si dať pozor?

Keď sa ploštice raz dostanú do bytového domu, môžu spôsobiť vážne problémy. Je tak veľmi dôležité konať rýchlo. Na čo všetko by ste mali myslieť a ako prebieha profesionálne ničenie ploštíc v bytoch či halách?

Ploštice sa môžu do bytového domu dostať rôznymi spôsobmi. Často si ich obyvatelia donesú s batožinou, ktorú si priniesli z hotela či penziónu. Avšak, v bytoch sa dokážu objaviť aj prirodzene, kvôli nedostatočným hygienickým návykom.

Ničenie ploštíc treba zabezpečiť čo najskôr

Akonáhle sa vo vašom byte objavia ploštice, bezodkladne by ste mali kontaktovať profesionálov na deratizáciu. Totiž, v bytových domoch sa tento hmyz dokáže extrémne rýchlo rozšíriť. Váš súkromný problém sa tak môže rýchlo premeniť na problém, ktorý trápi všetkých obyvateľov. Likvidácia je následne veľmi náročná a nákladná.

Dezinsekcia ploštíc babskými radami sa neoplatí

Neodporúčame ploštice v byte či hale ničiť pomocou rôznych jednoduchých domácich rád, ktoré nájdete na internete. Obvykle totiž nefungujú. No čo je horšie, neodborná likvidácia ploštíc môže vyústiť do toho, že sa stanú ešte odolnejšími. Následne budú mať aj odborníci viac práce s ich ničením.

Výber správneho prostriedku je dôležitý

Ako profesionálna deratizačná firma s dlhoročnými skúsenosťami presne vieme, aký prostriedok bude vhodný na deratizáciu ploštíc či iných druhov hmyzu vo vašom byte. Výber vhodnej chemickej zlúčeniny je mimoriadne podstatný. Nesprávny prostriedok totiž nemusí ploštice efektívne zlikvidovať, ale môže ich ešte viac posilniť.

Naviac, deratizačný prostriedok je potrebné zvoliť aj na základe toho, aby bol šetrný k nábytku a nepoškodil ho.

Diskrétnosť na prvom mieste

Ničenie ploštíc môže byť pre majiteľa bytu nepríjemné najmä z dôvodu, že keď sa o ňom dozvedia susedia, môže pokaziť vzájomné vzťahy. Pri našej práci preto dbáme na to, aby sme boli 100 % diskrétni. Teda, keď sa rozhodnete využiť naše profesionálne deratizačné služby, žiaden ďalší obyvateľ bytového domu sa o vašom probléme nedozvie.

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo [email protected] volajte NON-STOP