Päť dôvodov, prečo je odborná dezinsekcia ploštíc dôležitá

Päť dôvodov, prečo je odborná dezinsekcia ploštíc dôležitá

Ploštica posteľná patrí medzi najrozšírenejších a najnepríjemnejších parazitov na svete. Tento zákerný malý hmyz totiž obľubuje tmavé zákutia v tesnej blízkosti ľudí. Práve my sme preň primárnym zdrojom obživy, obľubuje našu krv. Prítomnosť ploštíc v domácnosti je neklamným znamením toho, že je potrebné zavolať odborníkov. Svojpomocná likvidácia sa vám totiž nemusí vyplatiť.

Pýtate sa, prečo je lepšie zavolať profesionálov? Najmä preto, lebo:

1. Odborník dokáže nájsť všetky hniezda a postihnuté miesta

Našli ste si v domácnosti ploštice a pustili ste sa do ich likvidácie. Po počiatočnom úspechu však zistíte, že ste sa tohto parazita nezbavili a problém pretrváva. Ako to je možné?

Ploštice majú veľké množstvo skrýš. Certifikovaní odborníci ich poznajú a spoľahlivo dokážu zasiahnuť tam, kde je to potrebné. Problému vás tak zbavia natrvalo, nie len naoko.

2. Profesionálna dezinsekcia a likvidácia ploštíc sú mimoriadne účinné

Aj keď rady starých materí sú v mnohých prípadoch na nezaplatenie, tak veda je veda. Odborník používa prostriedky a metódy, ktoré sú praxou overené. Moderné technológie a know-how človek na internete nezíska.

Práca profesionálneho likvidátora je nenahraditeľná a nespochybniteľná.

3. Vedia nielen ako na ploštice, ale poradia si aj s inými škodcami

Špecialista vie zatočiť s hmyzom, o tom bez debaty. A netýka sa to len ploštíc. Priestory totiž môžu byť zamorené rôznymi druhmi škodcov a odborník presne vie, čo na ktorý zaberá. Či už ide o komáre, mravce, ploštice alebo vši.

4. Odborník zodpovie všetky vaše otázky

Internet je nepochybne bohatým zdrojom informácií, no pri mnohých chýba zdroj a osobná skúsenosť. Profesionál disponuje vedomosťami, na základe ktorých vám dokáže zodpovedať všetky súvisiace otázky.

Ako na uštipnutie? Čo ploštice a domáce zvieratká? Je zloženie prípravkov bezpečné? Pýtajte sa a dozviete sa.

5. Pomôžu aj s prevenciou do budúcnosti

Problém je najlepšie zničiť už v zárodku a ideálne natrvalo. Za týmto účelom je veľmi dôležitá aj prevencia. Najlepšia obrana proti plošticiam je totiž nikdy ich v domácnosti nemať. Profesionálni likvidátori vedia, ako na to. Čoho sa vyvarovať, na čo, naopak, dôsledne dbať a podobne. Prevencia je perfektným spôsobom boja proti škodcom. A odborníci vedia, ako na to.

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo [email protected] volajte NON-STOP