Ako sa zbavím ploštíc v rodinnom dome? Stará Ľubovňa

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo [email protected] volajte NON-STOP Všimli ste si vo vašom rodinnom dome plošticu? Tento nepríjemný hmyz môže spôsobiť svrbiace štípance a vie sa rýchlo rozšíriť. Ako by ste mali postupovať, aby ste sa ho rýchlo a efektívne zbavili? O tom, že vo vašom dome sa nachádzajú ploštice, sa najľahšie dozviete prostredníctvom štípancov na tele. Tie pripomínajú štipnutie komárom. Môžu byť bolestivé, neskôr svrbiace. U niektorých ľudí sa dokáže objaviť aj horúčka či väčší opuch. Myslite na to, že ploštice sú aktívne v noci a cez deň sa ukrývajú v rôznych škárach.

Kde hľadať ploštice v dome?

Počas noci, keď sú ploštice aktívne, ich môžete vidieť loziť po zemi či posteli. Obvykle sa nachádzajú v miestnostiach, kde sa najčastejšie vyskytujete počas noci. Teda, v spálňach. Počas dňa ich viete nájsť v škárach okolo postele a na tmavých miestach pod nábytkom. V starých domoch sa neraz ukrývajú v štrbinách stien či podláh.

Efektívna deratizácia ploštíc v meste Stará Ľubovňa

Na otázku: „Ako sa zbavím ploštíc v rodinnom dome?“ existuje jednoduchá odpoveď. Stačí kontaktovať profesionálov, ktorí sa v tejto oblasti pohybujú už niekoľko rokov. Svojpomocná likvidácia ploštíc sa totiž obvykle neoplatí. A to hneď z niekoľkých dôvodov. Pokiaľ ničenie ploštíc nevykonávate pravidelne, obvykle neviete nájsť všetky miesta, kde sa nachádzajú. Teda, nezničíte ich všetky. Vplyvom nesprávnej deratizácie sa stanú ešte silnejšími a rýchlo sa rozšíria do celého domu. To určite nechcete.

Ako prebieha profesionálna likvidácia ploštíc?

Pred deratizáciou ploštíc v rodinnom dome naši skúsení odborníci prehliadnu priestory. Na základe nich určia vhodný postup a chemický prípravok. Následne prevedú profesionálnu deratizáciu, ktorá je diskrétna a šetrná k interiéru vášho obydlia. Nepoškodí nábytok či iné súčasti. No čo je hlavné, je mimoriadne účinná. Váš domov tak po nej bude opäť 100 % bezpečný. Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo [email protected] volajte NON-STOP