Neodborná deratizácia ploštíc môže spôsobiť vážne problémy! Na čo si dávať pozor?

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo servis@ziadneplostice.sk

Na internete sa často stretnete s informáciou, že na likvidáciu ploštíc je možné použiť rôzne voľne dostupné dezinfekčné prostriedky. Tie údajne stačí nastriekať na všetky miesta, kde sa ploštice vyskytujú a o ich vyhubenie je postarané. Bohužiaľ, v realite to takto nefunguje. Pokiaľ sa rozhodnete ničenie ploštíc vziať do vlastných rúk, prípadne ho zveríte neodbornej firme, viete sa dostať do ešte väčších problémov. Ako je to možné? 

Totižto, ploštice sa vyznačujú vynikajúcou adaptačnou schopnosťou. Dokážu sa rýchlo prispôsobiť zmenám v prostredí. A častokrát si vedia zvyknúť aj na rôzne dezinfekčné látky. Pokiaľ ploštice pri deratizácii naraz všetky nevyhubíte, chemikálie ich spravia ešte silnejšími a odolnejšími. Znie to hrozivo, avšak takto to reálne funguje. 

Ploštice, ktoré prežijú „profesionálny“ zásah, nakladú vajíčka. Z nich sa vyliahnu schopnejšie jedince odolné voči rôznym druhom dezinfekcie a chemikálií. Zničiť takto silné ploštice je už oveľa náročnejšie. Čo to znamená pre vás? Nenechávajte nič na náhodu. Pokiaľ pokazíte prvý pokus o deratizáciu, môžete sa dostať do zbytočných problémov. Spoľahnite sa na odborníkov hneď od začiatku a budete mať istotu, že ploštice budú vyhubené skutočne účinne. 

Spoľahlivý švajčiarsky, nemecký a francúzsky prostriedok  

Ako vyzerá odborný zásah, pokiaľ sa rozhodnete využiť naše služby? V prvom rade vykonáme profesionálne posúdenie vašich priestorov, na základe čoho zvolíme optimálny postup deratizácie ploštíc. V tejto oblasti máme dlhoročné know-how, takže dokážeme rýchlo nájsť riešenie, ktoré bude najlepšie fungovať. Samotná dezinsekcia ploštíc sa vykonáva pomocou horúcej suchej pary a špeciálneho švajčiarskeho, nemeckého a francúzskeho prípravku. Ten je ekologický, avšak zároveň mimoriadne účinný. Zlikviduje tak 100 % ploštíc, bez rizika, že nejaké prežijú. Po takomto zásahu stačí nechať miestnosti niekoľko desiatok minút vyvetrať a následne v nich môžete naďalej fungovať bez akýchkoľvek obmedzení. Deratizačné služby poskytujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Prešove či Košiciach. Pokiaľ ploštice trápia aj vás, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme a navrhneme optimálny postup riešenia.

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo servis@ziadneplostice.sk