Ako prebieha deratizácia ploštíc v hoteloch a chatách?

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo [email protected] volajte NON-STOP

Ploštice sú častým problémom ubytovacích zariadení, predovšetkým hotelov, penziónov a chát. Našťastie, v dnešnej dobe už nemusia byť takou katastrofou. Dajú sa totiž efektívne likvidovať. V čom spočíva profesionálna deratizácia?

Keďže ploštice sa živia ľudskou krvou, najčastejšie sa vyskytujú v nehnuteľnostiach, kde sa pravidelne pohybuje veľa ľudí. Hotely, penzióny a chaty sú pre ne ideálnym miestom na život. Do izieb ich môžu priniesť samotní návštevníci zo svojho domova, prípadne sa v nich usadia prirodzene. Vyhovujú im najmä miestnosti s rôznymi škárami, medzerami a tmavými zákutiami, ktoré nie sú pravidelne precízne čistené.

Ploštice môžu pokaziť renomé vášho hotela

Keď návštevník hotela či chaty uvidí vo svojej izbe plošticu, pravdepodobne to okamžite pokazí jeho zážitok z návštevy. Ostane znechutený, zanechá vám zlú recenziu a informácia o tomto probléme sa začne rýchlo šíriť. Môžete mať aj tú najkrajšiu nehnuteľnosť v okolí, avšak recenzie obsahujúce informáciu o plošticiach okamžite odradia stovky potenciálnych návštevníkov.

Moderné ničenie ploštíc

Mnohí majitelia ubytovacích zariadení sa obávajú, že likvidácia ploštíc vyžaduje vypratávanie izieb, dlhé prerušenie prevádzky, veľkú investíciu a spojená je s mnohými problémami. Preto sa do nej často púšťajú s nevôľou. Avšak, v skutočnosti sa netreba ničoho obávať. Pokiaľ využijete služby profesionálov, likvidácia ploštíc dokáže byť pomerne rýchla a jednoduchá!

Zdravotne nezávadná deratizácia ploštíc

Pokiaľ sa rozhodnete využiť naše služby ničenia ploštíc, získate hneď niekoľko benefitov. V tejto oblasti máme dlhoročné know-how. Najprv prehliadneme vaše priestory a určíme správny postup. Následne vykonáme samotnú deratizáciu, pričom využívame pokrokové metódy a prípravky, ktoré sú zdravotne nezávadné. Nepoškodzujú nábytok a zabezpečujú účinné vyhubenie všetkých ploštíc. Nemusíte tak na dlhú dobu prerušovať prevádzku hotela či chaty a vaši zákazníci sa nedozvedia, že ste mali problémy s týmto nepríjemným hmyzom.

Zbavíme Vás neprijemných ploštíc. Kontaktujte nás na ✆ 0949 511 000 alebo [email protected] volajte NON-STOP